Makale Satın Al

Google güncel web sitelerine değer verir ve üst sırada çıkmalarını sağlar. Türkçe dil kurallarına uygun, özgünlük kontrolünden geçen makalelerimizden size özel yazılmasını istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Makaleniz en geç 30 gün içinde yazılıp e-mail adresinize gönderilecek.


NOT: Makale yazarlığı sistemimiz yazar ile satın alan kişi arasında aracı durumdadır. Doğabilecek herhangi bir sorunda sitemiz sorumlu olmayıp hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Yalnızca 2 tarafı da korumak adına ödemeler ilk olarak bize gönderilir, bekletilir ve her 2 taraftan makalelerin teslim edildiğine dair onay alındığınca ücret yazara gönderilir. Yazarın işi kabul edip yazıları tamamlamaması durumunda makale yazdıran talebin başvurusu üzerine yazılmayan yazıların ücreti (komisyon hariç)  tekrar yazdıran kişiye geri gönderilir.

Sitemiz yazarlar ile makale satın almak isteyen web sitesi yöneticileri arasında bir köprü durumundadır… Komisyonun alınma sebebi bu iki tarafı buluşturmak değil, makalelerin tek tek özgünlük kontrollerinin tarafımızca yapılıyor olmasından kaynaklanan emek hakkıdır…

5 Responses so far.

 1. […] HEMEN ŞİMDİ SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLA […]

 2. Cengizhan diyor ki:

  bu yaziyi cepten yaziyorum pc başında f klavye yeteneğimi kullanmak isterim

 3. samet diyor ki:

  Selamınaleyküm

 4. samet diyor ki:

  Selamınaleyküm .

 5. HArun diyor ki:

  Merhaba,5 adet makale almayı düşünüyorum fakat bu makaleler daha önce yayınlanma olasığı var mı ? Kopyala yapıştır makale ile karşı karşıya gelirek ne olacak peki ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir