Karse’nin Otobiyografisi


Ben 1994 İstanbul doğumluyum. Üniversite öğrencisiyim. Pek kendi alanıma girmese de işletme okuyorum. Yazı yazmayı, şiir yazmayı küçüklüğümden beri seviyorum. Ortaokul yıllarında kompozisyon yarışmasında birinci oldum. Yazıya olan ilgim her daim sürüyor. Şiir yazıyorum ve bir gün şiirlerimi kitap haline getirmeyi düşünüyorum.

Aynı zamanda müzikle uğraşmayı da çok seviyorum. Bateri çalıyorum ve vurmalı çalgılarda bir o kadar iyi olduğuma inanıyorum. Yazı yazma konusunda kendimi geliştirmeye çalıştığım gibi müzik konusunda da çaba sarfediyorum.

Okul bitince işletme alanında kariyer hedeflerim var. İleri de kitaba, şiire yönelik bir kafe açmayı istiyorum. Bilgi, kültür, yazıların olduğu ve okumayı seven her insanın geldiği bir kafe hayal ediyorum. Bunlar için oldukça zaman var tabi ki. İşletme alanında en çok İnsan Kaynaklarını seviyorum. Daha özgün ve daha insanlarla iç içe olmayı gerektiren bir departman. İnsanları tanımak, işe almak, psikolojilerini öğrenmek çok güzel bir şey. Zaman buldukça psikolojik kitaplar okumamın en iyi yanı insanları tanımaya başlamak oldu. İnanmak başarmanın yarısı derler. Öğrenci olarak tabi ki benimde hedeflerim var. Bunları gerçekleştirmek içinde uğraşıyorum.

Makale işi sevdiğim bir iş. Daha önce de makale yazdım ve bundan gelir elde ettim. Yazmayı sevdiğim için bu konuda hiç zorlanmıyorum. Yazmayı seviyorum. Bunun en güzel yanı, belirli süre sonra kelime dağarcığınızın gelişmesidir. Yazmak ,başka bir dünyanın kapılarını açmaktır.

 

karse (2 Posts)

Öğrenciyim.


Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir