GÜNCEL GENEL İSTEK MAKALELERİ

Değerli Ek İş Pazarı Yazarları;
Aşağıdaki listeden herhangi bir konuda makale yazdığınızda Genel İstek Makalesi olarak değerlendirilecek ve toplam 7 MP kazandıracaktır. (1standart değer+6extraMP)

Standart konulardaki kazançlarınıza oranla aşağıdaki makale konularında yazdığınız makaleler daha fazla MP kazandırır. Ancak Öncelikle Kuralları İnceleyiniz..

KURALLAR:

 1. Yazacağınız makaleler mutlaka özgün olmalıdır. Yani başka bir web sitesinden alıntı olmamalıdır. Makaleler tek tek kontrol edildikten sonra %75 ve üzeri özgün olan makaleler kabul edilmektedir.
 2. Makaleleriniz 300 kelimeden aşağı olmamalıdır. Minimum 300 kelimelik makale yazdığınıza emin olunuz.
 3. Makale onayları 1 haftalık periyotlarla yapılmaktadır. Makalenizin daha kısa sürede onaylanması için mümkün olan en kısa sürede yayınlanması gerekir. Çünkü onaylamalar sıra ile yapılmaktadır. (İsteğiniz doğrultusunda onay süreci hızlandırma çalışmaları başlatılmıştır. Yakında daha çabuk makale onayları gerçekleşecektir.)
 4. Makalenizi sadece ilgili kategoriye ekleyiniz. Yani örneğin SEO konusunda makale yazmışsanız başka kategori işaretlemeyiniz. Aynı şekilde Ek İş konusunda makale yazmışsanız sadece Ek İş kategorisini işaretleyiniz. Bu bizim de makalelerinizi daha kısa sürede onaylamamıza yarayacaktır.
 5. Sorularınızı info@ekispazari.com mail adresine gönderiniz.

GENEL İSTEK MAKALE KONULARI

 • EK İŞ
 • EL İŞİ ÖRNEKLERİ (Kasnak işi, örgü, kurdele nakışı, vitray gibi konularda makale içinde en az 3 resim ekleme şartı bulunmaktadır. Resimler alıntı yapılamaz, sizin el emeği örneklerinizin resmi olmalıdır.)
 • Bilim ve Gizemli Konular

 

 

 • Ek İş Pazarı Makale Yazarlığı Sistemi Farklı Web Siteleri İle Anlaşmalıdır. Daha önce Hemsut isimli web sitesine makale yazarları aldığımız gibi farklı web sitelerine de makale yazarları alabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Siz de farklı sitelerin sürekli yazarı olmak istiyorsanız makale yazarlığı konusundaki kategorileri (en iyi yazdığınız makale konularını) yada her konuda yazabiliyorsanız her konuda yazabilirim şeklinde de not düşerek info@ekispazari.com mail adresine mail göndermeniz yeterlidir. 

One Response so far.

 1. SONGÜL KICIRLI diyor ki:

  MERABA,, BEN SONGÜL KICIRLI ..HER KESİMDE HAK ETTİ YERDE ÇALIŞAMAYAN HAK ETTİ PARAYI ALAMAYAN .. ZENGİN ÇOCUĞUNUN PARASIZ FAKİR ÇOCUĞUNUN PARALI BU KIŞ GÜNÜNDE HER ŞEYE RAĞMEN GÜLÜMDEMEYE ÇALIŞAN MEMLEKETİMİN GÜZEL İNSANLARI BANA DA BİR TEBESSÜM ETMENİZ DİLEYİYLE DAHA SONRAKİ MEKALELERİMDE DAHA AYRINTILI SİZLEİN BİRAZDA OLSUN TEBESÜM ETTİREBİLİRSEM NE MUTLU BANA BAŞKA MAKALELERİMDE GÖRÜŞMEK DİLEYİYLE SEVGİLER EN GÜZEL GÜNLER DİLEYİYLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir