Erenin Otobiyografisi


Merhaba Sevgili Ziyaretçiler;

Ben, TAYFUN EREN BAĞCI. Üyeliğinizi sitemiz aracılığıyla yapıyorsanız muhtemelen sponsorunuz benim. Bu da demek oluyor ki tüm sorunlarınızla ben ilgilenirken, eğitimlerinize ben yardım edeceğim ve yine gelişiminizde de ben yanınızda olacağım. Elbette proteam olarak bir ekip ruhuyla sorunlara çözüm bulmaktayız ve eğitimlerde de proteam desteğiyle eğitimlerimizi almaktayız. Ancak zaman zaman sorularınız, sorunlarınız olursa çözüm arayacağınız kapı ben olacağım. Spomsorunuzun network marketing işinde deneyimli olması her zaman için bir avantajdır. Düşünün dik bir dağı tırmanıyorsunuz. Zirvedeki muhteşem ödülü almak mümkün olduğunu biliyorsunuz. Çünkü daha önce birçok kişi o ödülü almış. Ancak o dağı kendi başınıza aşmaya çalışsanız ilk problemde o ödülün orada olduğunu göre göre vazgeçeceksiniz. Ancak yukardan size el uzatan biri olsa ve tüm gücüyle sizi yukarı çekse, tırmanacağınız adımları önceden size söylese ve kırık bir taşa basmadan güvenle o dağı tırmanmanız ne kadar kolaylaşırdı?

Bu dağı aşmanızda ve zirvedeki o büyük ödülü almanızda, hayallerinize ulaşmanızda her zaman destekçiniz olacağım gibi, ekibinizi kurarken de yardımcınız olacağım ve bilgilerimden faydalanmanızı sağlayacağım.

Kendim hakkında çok çok da önemli olmasa da bazı bilgiler vermek istiyorum:

1990 Mayıs doğumluyum. RTE Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim. İşimizle ilgili bölüm okumamın avantajını her zaman yaşadığımı, ekibime sık sık hissettirmekteyim ki bilgilerimden her zaman ekibimiz de faydalanmalıdır amacıyla sık sık ekibimizle bilgi paylaşımı yapmaktayım. Bu güne dek birçok network marketing firmasını denedim ki bu yüzden network marketing işinde çok deneyimli hatta uzman seviyesinde olduğumu da gönül rahatlığıyla paylaşabilirim. Hatta network marketing görünümünde (son zamanlarda çıkan) bazı sistemlerle de tanışıp beş kuruş kaptırmadan sıyrılabilecek kadar network marketingi iyi tanıdığımı ve kesinlikle güvenli bir firmada çalışacağınızı/çalıştığınızı rahatlıkla belirteyim…

Daha önce çalıştığım firmalar arasından birinde 1. kademeden 900kişilik bir ekiple çok iyi yerlere gelmiş olsam da Türkiye’de işlerin çok iyi işlememesinden olsa gerek amacıma ulaşamadığımı ve hayallerimin çok daha yüksekte olduğunu farkedip Proteam ekibinde Ali Dinler ile tanışıp Dünyanın En İyi Çok Katlı Pazarlama işi olan Amway Fırsatlar Dünyasına dahil oldum… Bu ekipte gayet güzel eğitimler aldım ancak işimi internetten yürüttüğüm için ücretsiz üyelikli ve yerli sermayeli benzer bir firma ile daha başarılı olacağım kanaatine kapıldım. Derin bir araştırmadan sonra Sevgili Liderim Ahmet İspir tavsiyesinde FORİVİA sistemine Forivia Yıldızları ekibi ile dahil oldum. Hangi firmada olursanız olun, network marketing mükemmel bir iş fırsatı ve emeğinizin karşılığını alabileceğiniz tek iş kolu.

Tecrübelerime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirimki bu ekiple ve bu firma ile hayallerinize ulaşabilir hatta hayal edemediğiniz refah seviyesine dahi yükselebilirsiniz…

Bana her zaman ulaşabilirsiniz. Her yaştan, her eğitim seviyesinden yapabileceği bu işte başarıya ulaşmanız için sizinle olacağımdan emin olabilirsiniz. Bu güne dek Türkiye’nin dört yanına ulaşıp bu iş sayesinde mükemmel bir çevre oluşturduğumu ve sizin de zaman zaman ailemizden bazı kişilerle tanışarak ummadığınız alanlarda bu işin size faydasının olabileceğini hatırlatmak isterim…

Son olarak bu işteki benim en önemli gördüğüm noktayı belirtmek istiyorum:

Bu işte başarılı olmak istiyorsanız sabretmeyi bilin. SABIR KAZANCIN ANAHTARIDIR prensibiyle hareket edin ve DURDURULAMAZ OLUN. Hayal edin. Daha fazlasını hayal edin ve pes etmeyin. Ne zaman yorulsanız sponsorunuzu arayıp dertleşin. Çünkü size destek olabilecek ve sizi motive edip bu işte yılmadan başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak kişi, elinizden tutacak olan kişi sponsorunuzdur. Ekibinizden birinin problemini çözmekte zorlanıyorsanız sponsorunuza sormaktan çekinmeyin. Hergün hatta günde birkaç kez sponsorunuzu arayabilirsiniz. Bu sponsorunuzu sıkmayacak, aksine bir LİDER yetiştirdiği için onu mutlu edecektir… Sponsorunuzdan çok çok fazla para kazanabilirsiniz. Ancak sponsorunuza soracağınız sorular bitmeyecektir. Sponsorunuzdan çok kazanıyor olmanız sadece gelir farklılığınızı ortaya koyar. Ancak unutmayın, sponsorunuz belki tavsiyelerinde kendi yapmadığı, yada sonradan öğrendiği adımları size anlatmış ve bu sayede geliriniz ondan yüksektir. Her zaman sponsorunuzla iletişim halinde bulunursanız onun atladığı bazı adımları eksiksizce siz yapacak ve eksiksiz olarak o dağı tırmanacaksınız.

Sabredin ve eğitimleri eksiksiz tamamlayın ve mümkün olan tüm toplantılara katılın. Elbette zorunluluk yok bizde. Ancak o toplantılar, hayatınızı değiştirecek bilgiler içermektedir… Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, hayalleriniz varsa sizinle tanışmaktan zevk duyarım.

TAYFUN EREN BAĞCI
Profesyonel Network Marketer

 tayfunerenbagci@gmail.com

www.facebook.com/bayanlaraisorg

EKİBİMİZE KATILMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN!

erennetwork@hotmail.com (3 Posts)

Makale Yazarak Para Kazanmak İstiyorum


Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir