Ellerimizin Ucundaki Ek İşler


Evimizi geçindirmek ve hayatımızı kimseye muhtaç olmadan sürdürebilmek için güzel bir işte çalışarak yada ek bir iş bularak ikinci olarak paramızı kazanıp ek gelire sahip olmak istiyoruz.

Günümüz koşullarını gözümüzün önünde bulundurursak herhangi bir iş sermayesiz olmuyor. Bir dükkan açtığınızı varsayalım. Dükkanı kiralamakla bitmiyorki. Bunun kaporası, hava parası, kirası, dükkanın temizlenmesi görünümü dikkat çekici güzel hazırlanması yada çevresi bol insan olan bir mekanda dükkan kiralanması çünkü kimsenin olmadığı bir kesimde dükkan zaten iş yapmaz bunuda biliriz. Tutulan dükkanın çevresi güzel olmalı ki insanların yoğun talep edeceği bir yer haline gelmeli. Ya da dükkan içerisine hazırlık olarak tasarlanan eşyaların alınması dekoratif ilgi çekici eşyalar derken bu şekil bir dükkan kiralayıp işletip faaliyete geçirmek çok zor günümüz koşullarıyla. Birikiminizi cesaret ederek bir adımla ya heba edebilirsiniz yada uzun bir sabırdan  sonra verim elde edebilirsiniz. Şöyle bir bakarsak sermayesiz ne gibi işler yapabiliriz bu derece maliyetsiz sizi sıkıntıya sokmayacak aynı zamanda ek gelire ya da gelire sahip edecek. Gelin şimdi ne tür işler varmış onlara bakalım. İnternetin hayatımıza bu denli girmesi ve girerkende bu şekilde gelişmesi bizler için büyük fayda sağladı. Evimizden çalışarak yapabileceğimiz yüzlerce iş imkanı ortaya çıkardı. İstekli olduğunuz sürece internet pazarı sizlere güzel ek iş ve iş imkanları sunmaktadır. Hiçbir risk taşımayan bu tür evde yapılan ek işler kolay yoldan bayanlarımıza ek kazanç elde etmelerini sağlayacaktır. Evinizde kendi belirlediğiniz saatler içerisinde kendi kurduğunuz düzende rahatlıkla bu tür ek işler gerçekleştirebilirsiniz. İnternet de ek iş fırsatları arasında satış ortaklığı, makale yazarlığı, ürünlerinizi satışa çıkarabilecek bir çok imkan bulunmaktadır. Yaptığınız el işi, örgü, dantel, havlu kenarları, ahşap boyamalarınızı, resim çalışmalarınızı, tablolarınızı, seramik boyamalarınızı, çinicilik tarzı çalışamalarınızı, diktiğiniz kıyafetleri, tasarladığınız tokaları, gelin buketlerini, takıları satışa güvendiğiniz bir site üzeriden sunabilirsiniz. Bunun yanı sıra evinizde ek iş olarak makale yazarlığı da yapablirsiniz. Okuyuculara fayda sağlayan konular hakkında ya da bizim de sitemizde bulunduğu gibi belirlenen konular üzerinden makaleler yazarak hem boş vakitlerini bu şekil rahatlıkla değerlendirin hemde ek gelire sahip olup aile bütçenize yardım sağlayın ufak da olsa. Herşey adım adımdır unutmayın ki.

Kafanızı çalıştırıp boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanmaya bakın derim. Artık imkanlar ve fırsatlar çerçevesi genişledi sizinde gördüğünüz kadarı ile. Sadece hangi işe daha yöneliksiniz daha iyi yapabilirsiniz buna bakın ve faaliyete geçin.

Fatma Köseoğlu (32 Posts)


Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir