Biyografi


Merhaba, Burçin ben. 1984 doğumluyum. Uludağ Üniversitesi mezunuyum ve Anadolu Üniversitesinde 2.üniversitemi tamamlıyorum.

Son 5 yıldır kamu sektöründe Basın, Halkla İlişkiler ve Kalite bölümünde sorumlu olarak çalışıyorum. Daha önce özel sektörde Basın ve Medya bölümünde çalıştım. Bölgesel bir gazetede İstihbarat Müdürlüğü ve Editörlük yaptım. Aynı gazetenin İnternet sitesinin mizanpajını ve köşe yazarlığını yaptım. Birkaç arkadaşım ile birlikte kendi bölgesel gazetemizi çıkarmak için proje geliştirdik ancak ertelemek zorunda kaldık.

Edebiyata her zaman ilgi duydum. Yazı yazmayı da kitap okumayı da çok seviyorum. Okul yıllarımda kazanmış olduğum kompozisyon yarışmaları ve hikaye yarışmaları oldu. Kendi yazdığım piyesleri okul tiyatrosunda sahneleme imkanı buldum. Duygularımı, düşüncelerimi kağıda dökerek doğru bir şekilde aktara bildiğime ve bu konuda başarılı olduğuma inanıyorum. Bilgi sahibi olduğum her konuda yazı yazmayı ve bilmediğim konularda ise araştırma yapmayı seviyorum.

Seyahat etmek, fotoğraf çekmek, deniz, dalış yapmak, sinema, tiyatro ilgi alanlarım arasında. Çektiğim her bir fotoğrafa bir hikaye yazıyorum ve ilerde bu fotoğrafları ve hikayeleri sergilemeyi umut ediyorum.

İşim dolayısıyla günümün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçiriyorum ve burada makale yazmaktan keyif alacağımı düşünüyorum.

BurcinA (1 Posts)

Özel ve kamu alanında basın, halkla ilişkiler, kalite ve eğitim alanlarında çalıştım ve halen çalışmaktayım. Bölgesel bir gazetenin İstihbarat Müdürlüğü ve Editörlüğünü yaptım. Gazetenin İnternet sitesinin mizanpaj ve içerik sorumlusuydum. Edebiyat, sinema, seyahat etmek, fotoğraf çekmek, müzik ve deniz ilgi alanlarım arasında. Okul döneminde ödül almış kompozisyonlarım ve oyuna dönüştürülmüş piyeslerim var. Yazmış olduğum bir hikaye ile de umut vaat eden genç yazar ödülü almıştım. Kısacası hem okumayı hem de yazmayı seviyorum, işim dolayısıyla günümün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçiriyorum ve bu işin tam bana uygun olduğuna inanıyorum.


Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir