Ben Kimim ?


Merhabalar.
Bilgisayar başında oldukça vakit harcayan biri olarak, böyle bir ek işi rahatlıkla yapabileceğimi düşünüyorum. Size kısaca kendimi tanıtmam gerekirse, 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Onun dışında kendi iş yerimde grafiker olarak çalışmaktayım. Zaman zaman kitap okur, denemeler yazarım. Yaşadığım şehirde bir çok marka için makaleler yazmıştım. Her ne kadar konuya tamamen hakim olmasam da, genel olarak her işte en az söz edilen konunun temeline sahip olduğumu düşünüyorum. İnsanları tanımayı, kendimi tanıtmayı ve her fikre saygı duymayı genel ilkelerim arasında en başta tutarak yaşıyorum. Verilen işi yerine getirirken harcadığım çaba ve başardıktan sonra ki mutluluğu her yaptığım işte alabiliyorum. Ufak tefek kusurlar ile kendimi heba etmektense işin oluruna ve sonucuna bakıyorum. Verilen iş ne olursa olsun onu yerine getireceğimi söylemiyorum. Ki bunu kimsenin yapamayacağına inanıyorum. Çünkü bir insan her işi yapabiliyorsa, bu hiç bir işe hakim olmadığını açık eder. Her işi yapan insan hiç bir işi yapamayacak kadar sorumsuzlaşır. Çorbanın tadına bakmadan tuz atanlar, hiç bir zaman istedikleri lezzeti bulamazlar.

Prensipleri olan ve prensip sahibi insanlarla çalışmayı isterim. Eğer ki benim hakkımda olan bu kısa metni beğendiysen ve beraber çalışmak istiyorsanız lütfen geri dönüş yapınız.

Sizlere hayırlı günler dilerim.

nejatsayi (1 Posts)

Reklam hizmetleri ile uğraşan bir birey olarak bir yazarlık deneyimim olmasa da, çalışmakta olduğum bazı şirketlerin markalaştırma ve kurumsallaşma yönünde izlemesi gereken adımları açıklayan bazı metinler yazmıştım. Bir kaç deneme yazım da olmuştu. Eğer talep ederseniz, istediğiniz bir konu üzerine bir makale yazmaya çalışırım.


Etiketler:, , , , , , , ,

One Response so far.

  1. yaren diyor ki:

    benim adım yaren kayseri de yaşıyorum sarızlıyım 10 yaşındayım abdülhamit han imam- hatip ort okulunda okuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir